FAQ - Częste pytania

Bardzo się cieszę, że spodobały Wam się moje zdjęcia, jeszcze bardziej, że znaleźliście siebie nawzajem i chcecie razem patrzeć w przyszłość..

Ogólne informacje


Zdjęcia z reportażu ślubnego nigdy nie są ustawiane, wybieram najlepsze niepozowane momenty, których w tym dniu jest mnóstwo.

JAK ZAREZERWOWAĆ U CIEBIE TERMIN?
Na początku proponuję skontaktować się ze mną telefonicznie / mailowo i sprawdzić, czy termin jest wolny, następnie spotykamy się i podpisujemy umowę lub jeśli nie możliwe jest spotkanie osobiste, wysyłam umowę pocztą. Zdarzają się rezerwacje wcześniejsze jak i późniejsze - generalnie kto pierwszy ten lepszy


Częste pytania

  • ONA ♥ ONFotografia Ślubna

W JAKIM STYLU FOTOGRAFUJESZ?
Pracuję w stylu fotoreporterskim. Podstawą jest łapanie tych ulotnych chwil, fotografowanie wydarzeń i ludzi takimi jakimi są, bez zbędnego wpływania na naturalny bieg wydarzeń, chłonę atmosferę i uwieczniam ją, tak by po latach małżonkowie oglądając swoje ślubne zdjęcia mogli przeżyć wszystko jeszcze raz.

JAK ZAREZERWOWAĆ U CIEBIE TERMIN?
Na początku proponuję skontaktować się ze mną telefonicznie / mailowo i sprawdzić, czy termin jest wolny, następnie spotykamy się i podpisujemy umowę lub jeśli nie możliwe jest spotkanie osobiste, wysyłam umowę pocztą. Zdarzają się rezerwacje wcześniejsze jak i późniejsze - generalnie kto pierwszy ten lepszy

CZY POSIADASZ UPOWAŻNIENIE DO WYKONYWANIA ZDJĘĆ ŚLUBNYCH W KOŚCIELE?
Tak, posiadam stosowne zaświadczenie.

NA JAKIM SPRZĘCIE PRACUJESZ?
Sprzęt nie tworzy, to rozwój fotografa ma znaczenie jaka będzie jego fotografia, sprzęt potrzebny jest do samego rzemiosła, a to od wizji lub pomysłu zależny jest efekt końcowy, reasumując – sprzęt jest dobry – wizja jest lepsza.

CZY DOSTANIEMY ZDJĘCIA W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI NAGRANE NA PŁYTY CD?
Tak, oczywiście. W odróżnieniu od niektórych fotografów daję Wam wszystkie zdjęcia, objęte wykupionym pakietem, wszystkie po szczegółowej obróbce. Nie przetrzymuję tych zdjęć dla siebie i nie zarabiam na każdej odbitce.

PO JAKIM CZASIE DOSTANIEMY ZDJĘCIA?
Zależnie pory roku od 30 do 60 dni roboczych po plenerze (w szczycie sezonu zajmuje to raczej więcej czasu niż mniej). Zdjęć jest naprawdę sporo i ich przejrzenie, selekcja, obróbka, wykonanie odbitek, zajmuje dużo więcej czasu niż samo fotografowanie.

CZY WSZYSCY KLIENCI SĄ ZADOWOLENI?
Zawsze staram się aby tak było. Przez cały okres mojej pracy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ponad 95% moich klientów jest zadowolona z materiału jaki otrzymali. Praktycznie wszystkie zlecenia otrzymuję dzięki rekomendacjom, gdyż zadowolona z moich zdjęć młoda para przekazuje kontakt do mnie swoim gościom weselnym. A co z pozostałymi 5% - tak jak w życiu są to klienci którym tak naprawdę wszystko przeszkadza i chodź otrzymali zdjęcia jakościowi identyczne do prezentowanych w portfolio to i tak doszukują się na siłę czegoś do czego można się przyczepić - problem ten dotyczy każdego fotografa / kamerzysty / zespołu muzycznego. Zdjęcia zawsze wykonują i obrabiam na 100% moich możliwości. Jeżeli podobają się Państwu moje zdjęcia to możecie być pewni, że Wasze będą takie same a nawet lepsze gdyż z każdym ślubem rośnie zarówno doświadczenie jak i umiejętności.

ILE KOSZTUJĄ TWOJE USŁUGI?
Jeśli chodzi o fotografię ślubną zwykle otrzymuje się to, za co się płaci. Można znaleźć fotografa za 700zł i takiego za 3500zł - płacąc 700zł nie można wiele oczekiwać. Ja plasuje się gdzieś po środku. Staram się by moje ceny były adekwatne do prezentowanego poziomu artystycznego, oraz pokrywały koszty mojej pracy (fotografowanie, postprocessing, podatki, inwestycje w sprzęt).W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszam do kontaktu.