Informacje o Mnie

Tworzę fotografię opartą na ludzkich emocjach, chwilach i uczuciach, a nie tylko zapis suchych faktów z otaczającego nas świata.

  • towarzyszące wam uczucia
  • wasza historia poznania
  • emocje oraz radość

Fotografuję, bo tak jakoś wyszło. Przypadkiem, jak wszystkie ważne rzeczy.

Bardzo się cieszę, że spodobały Wam się moje zdjęcia, jeszcze bardziej, że znaleźliście siebie nawzajem i chcecie razem patrzeć w przyszłość. Kilka lat temu sam podjąłem tę decyzję i - wierzcie - nie można podjąć lepszej.

Wychodzę z założenia, że wszystko, co składa się na świetne zdjęcia zawiera się w Was i w uroczystości, którą dla siebie i gości przygotowaliście. Dlatego nie chcę zamieniać dnia Waszego Ślubu w sesję zdjęciową, tylko opowiedzieć tę historię. Pięknie. I dobrze.


Kilka słów o Mnie


Gdybym miał tutaj napisać że urodziłem się z aparatem w ręku i fotografuję od najmłodzszych lat swojego życia to mocno bym skłamał. Fotografuję, bo tak jakoś wyszło. Przypadkiem, jak wszystkie ważne rzeczy.
Fotografuję natomiast z pasją i z pasją też towarzyszę ludziom w ich niezwykłych, pięknych i często najważniejszych w życiu momentach. Chyba dzięki tej pasji właśnie, udaje mi się wczuć w specyficzny klimat chwili i podążać - płynąć z potokiem wydarzeń. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, każda sesja czy reportaż uczy mnie czegoś nowego.

  • TO WYI WASZA HISTORIA


Zdjęcia z reportażu ślubnego nigdy nie są ustawiane, wybieram najlepsze niepozowane momenty, których w tym dniu jest mnóstwo.

To do czego przykładam olbrzymią wagę to naturalność, prawdziwość emocji, spontaniczne sytuacje. Stawiam zdecydowanie na fotografię w stylu reportażu, dlatego nigdy nie kreuję i nie reżyseruję rzeczywistości. Staram się uchwycić w kadrze autentyczny uśmiech, łzy szczęścia, po to byście mogli na nowo przeżyć tamte niezapomniane chwile.