Opinie otrzymane od klientów

Reportaż ślubny to niezwykła i pełna klimatu opowieść o Was i Waszej miłości.

    Fotograf Wojciech Moskwa

Ewelina & Mateusz


Pan Wojciech Moskwa to fotograf wykonujący powierzone zadanie z pełnym profesjonalizmem i pomysłowością. Towarzyszył nam od porannych godzin w dniu naszego ślubu. Fotografie wykonane podczas zaślubin i wesela są zachwycające, wszystko ujęte w sposób bardzo naturalny. Ponadto wykonał niespotykanie piękną sesję ślubną w plenerze. Stworzył dla nas fotoksiążkę, dzięki której ten wyjątkowy dzień będziemy mogli wspominać w każdej chwili. Piękna pamiątka na lata. Usługi fotograficzne wykonuje w bardzo przystępnej cenie. Dziękujemy!! Gorąco polecamy innym Parom.


    Referencje Wojciecha Moskwa

Magdalena & Marcin


Bardzo dziękujemy z uwiecznienie na cudownych zdjęciach najważniejszego dnia w naszym życiu! Dzięki nim będziemy powracać wspomnieniami do pierwszego tańca, cudownej zabawy do białego rana a także do słów przysięgi małżeńskiej. Fotografie w pełni oddają nastrój jaki nam towarzyszył a także dobre humory i zadowolenie gości z wesela. Najbardziej jednak podobają nam się zdjęcia z plenerowej sesji zdjęciowej - poważnej, romantycznej a także szalonej:) Bardzo milo wspominamy naszą współpracę i gorąco polecamy Wojtka wszystkim, którzy szukają profesjonalnego fotografa ślubnego! Jeszcze raz dziękujemy!

    Opinie Wojciech Moskwa

Diana & Grzegorz


Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować za realizację i bardzo dobry efekt Twojej pracy. Mam nadzieję, że będzie nam dane jeszcze kiedyś współpracować.

    Referencje Wojciecha Moskwa

Kamila & Paweł


Szukając fotografa całkowicie chcieliśmy się zdać w 100% na nasze przeczucie, bez sugestii przyjaciół i rodziny. W zdjęciach wykonywanych przez Pana Wojciecha znaleźliśmy coś naturalnego i coś co jest ciężkie do uchwycenia – emocje. I .... to był świetny wybór - wciąż jesteśmy pod wrażeniem!!. Jeszcze raz pięknie Ci dziękujemy za cierpliwość, spokój i cudowne wspomnienia, które uchwyciłeś w zdjęciach.

    Opinie Wojciech Moskwa

Klaudia & Konrad


Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Wojtka Moskwy. Zdjęcia są piękne świetna jakość, idealne ujęcia oddające w 100% całą atmosferę zaślubin oraz zabawy weselnej. Pełen profesjonalizm na sesji plenerowej, Pan Wojtek dbał o każdy szczegół, z czego rezultat okazał się doskonały. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać z pewnością byłby to ten sam, świetny, Pan Wojciech Moskwa!