Zespół Muzyczny - Party Music

Zespół Party Music to grupa profesjonalnych muzyków grających ze sobą od 1997r. Wcześniej wszyscy zdobywali muzyczne doświadczenie zarówno w kraju, jak i za granicą. Stąd też tak bogaty i różnorodny repertuar zespołu. Ponad 800 utworów mogących zaspokoić gusta wszystkich: od młodzieży szkolnej po szacownych ...dziesięciolatków.

  • + 800utworów muzycznych


  • Konferansjerka w języku angielskim i niemieckim.
  • +Muzyka
    na żywo !!

Zespół może występować na terenie całego kraju oraz za granicą, gdzie oprócz doskonałej muzyki zapewnia również konferansjerkę w języku angielskim i niemieckim.

Podstawowy skład zespołu to czterech doświadczonych, profesjonalnych muzyków i jedna wokalistka.

Wspomniany, niezwykle bogaty i różnorodny repertuar może być dowolnie zestawiany, jak również poszerzany o inne tytuły przez zamawiającego. Każdy może być autorem repertuaru na własnej imprezie.

Zespół Party Music tworzy niezapomnianą oprawę muzyczną na przyjęciach weselnych, cocktailach, studniówkach, bankietach, sympozjach itd.


Kilka słów od siebie ...


Miałem ogromną przyjemność współpracować z zespołem PARTY MUSIC już kilka razy, co więcej, osobiście korzystałem z ich usług w trakcie mojego własnego ślubu.
Zespół oferuje elegancką, profesjonalną, pogodną i pełną życia oprawę muzyczna, a konferansjerka w trakcie imprezy stoi na naprawde najwyższym poziomie.
Profesjonalne podejście i pomoc w dogrywaniu każdego szczegółu wesela sprawiają że atmosfera każdej imprezy pozostaje w pamięci na długi czas.

www.partymusic.pl/

Telefon: +48 501 332 745