Sesje noworodki, niemowlaki, rodzinne

Dzieciństwo jest po to,by dziwić się światu,badać go i odkrywać...

Sesja noworodkowa  • Pozytywne emocje, uśmiech, błysk w oku, ten jedyny niepowtarzalny moment...

Ten magiczny czas kiedy w Waszym domu przebywa noworodek mija bardzo szybko. Naturalną sprawą jest wszechobecny chaos, jaki dotyka całą rodzinę wraz z narodzinami zwłaszcza pierwszego dziecka. Jednak jest to czas bardzo specyficzny który warto zatrzymać na dłużej, utrwalić go na fotografii.


Kiedy najlepiej wykonać sesję?
Najlepszym okres na wykonanie sesji noworodka jest okres pomiędzy 5 a 14-tym dniem życia maluszka. W tym czasie maluszki są bardzo plastyczne i doskonale pozwalają się układać w przeróżne rozczulające pozy zapamiętane z brzuszka mamusi.

Bezpieczeństwo !
Podczas sesji bezpieczeństwo stawiam na pierwszym miejscu. Mama lub tata zawsze jest w pobliżu i czuwa nad swoim maluszkiem. Bardzo duża ilość ujęć jest wynikiem obróbki w programie graficznym, gdzie usuwane są asekurujące czy podtrzymujące ręce.

Ile trwa sesja?
Standardowa sesja trwa około 3 godz. To nie ja ustalam tempo ale maluszek. W tym jest oczywiście czas na usypianie, karmienie, przewijanie i układanie maluszka, bo zdjęcia wykonuję podczas snu maluszka. Na życzenie sesja może trwać krócej, jeśli potrzeby dziecka i Wasze tego wymagają.

Gdzie się odbywa?
Sesja praktycznie zawsze wykonuję w domu maluszka, w otoczeniu gdzie czuje się bezpiecznie.

Dodatkowe akcesoria?
Fotografe noworodków są stylizowane. Posiadam wszystkie niezbędne gadżety (koszyki, kocyki, czapeczki, opaski, spódniczki itd.) Akcesoria te mogą zostać użyte w czasie sesji noworodkowej Twojego maluszka.EN


Dodatkowo mogą Państwo zamówić bogatą ofertę produktów: obraz na płótnie, odbitki zdjęć, kalendarz ze zdjęciami, opakowania na fotoksiążki i inne...